5 lží, ktoré vás blokujú na ceste k úspechu od Lewisa Howesa

1. Veľa ľudí niečo skúšali a neuspeli. Je to spôsobené tým, že sami sebe neverili, že to zvládnu. Musíte si veriť, byť sebavedomý a vybudovať si správne vzťahy, aby ste sa do toho mohli pustiť. Vytvorte správny produkt alebo sa správne predajte. Musíte najprv predať sami seba, aby ste mohli predávať svoj produkt alebo služby. Každý deň, krok za krokom, budujte sebadôveru a začnite veriť sami sebe.

2. Myslíte si, že najprv musíte vytvoriť produkt alebo službu, ktorú môžete následne predávať. Tak to otočíme naopak a začneme predávať niečo skôr, ako to vytvoríme. Je veľa spôsobov, ako to urobiť. Ja osobne mám rád webináre – predávať priamo online a zároveň ten produkt vytvoriť. Veľa spoločností to robí tak, že ponúkajú predpredaj alebo spätné objednávanie. Niektoré spoločnosti predávajú produkt stále a to ešte skôr, ako produkt majú k dispozícii alebo pripravený k doručeniu.

3. Myslíte si, že musíte byť perfektný ešte skôr, ako niečo začnete. Vidím to stále u online podnikateľov, ktorí chcú mať perfektné logo, dizajn alebo chcú mať produkt dokonale zabalený, ale popravde, to je to, čo vás drží od toho, aby ste boli úspešný. Dobrý a ziskový je lepší, ako perfektný a neurobený, či nedokončený. Vytvorte produkt, vytvorte službu a buďte v zisku.

4. Mnoho ľudí si myslí, že na začiatok potrebuje veľa peňazí alebo zohnať investorov aby ste mohli začať vo veľkom a úspešne. To nie je pravda. Ja som začal od nuly, bez skúseností a bez peňazí. Využil som akciu, vybudoval si vzťahy a vytvoril som si spojitosť medzi všetkým. Nikdy som nepotreboval investíciu a ani by som od nikoho nikdy nevzal jediný dolár. To je proste lož, ktorá vás drží vzadu a môžete sa na ňu vyhovárať a hovoriť si, prečo nebyť úspešný.

5. Ľudia si myslia, že nemajú skúsenosti alebo znalosti, aby mohli byť úspešní. V mnohých prípadoch, nie len u mňa, ľudia, ktorí prepadli zo strednej školy, nemajú vysokú školu alebo nemali 10-ročný tréning, ako niečo vybudovať a vybudovali niečo, čo je úspešné a ziskové. Dnes je na internete toľko zdrojov, z ktorých každý môže čerpať a naučiť sa všetko potrebné kedykoľvek, kdekoľvek a zadarmo. Alebo si môžete nájsť  mentora, trénera alebo niekoho, kto na vás bude dohliadať, napríklad kamarátov, ktorí vás povedú a budú s vami v priebehu celého procesu získavania informácií, aby ste s nimi mohli dobre vynaložiť a prísť s dobrým produktom.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použié iba pre účely spracovania tohoto komentáru. Zásady spracovania osobných údajov