Hviezdne deti slávnych rodičov

Nie všetci  ľudia prichádzajú na svet s vopred predurčenou hviezdnou kariérou a miliónmi na konte. Samozrejme, ak práve nehovoríme o následníkoch trónu, budúcich panovníkoch. Ale na druhej strane je pravda, že ak má niekto za rodiča slávneho speváka, herca, významného a múdreho vedca alebo nadaného športovca, má väčšiu šancu zdediť niektoré tieto jeho nadanosti či prednosti, jednoducho genetiku. Poďme sa pozrieť na to, pri ktorých deťoch slávnych a bohatých tvárí to platí.

Deti hviezdnych rodičov vyrastajú obklopení pozornosťou, luxusom. A ako každému dieťaťu, aj tým hviezdnym sa páči pútať pozornosť. Majú to o to ľahšie, že vďaka menu ich rodičov sa dostanú tam, kde deti rodičov neznámych mien nie. Už samotné meno otca alebo matky je prísľubom, že o tomto dieťati budeme skôr, či už v dobrom, alebo v zlom počuť. Poďme sa pozrieť na tie, ktorým sa tieto dvere do sveta slávnych a bohatých začínajú otvárať práve teraz. Na tých, ktorí sa už v útlom alebo tínedžerskom veku rozhodli kráčať v šľapajách svojich bohatých rodičov s hviezdou kariérou.

Pamätáte sa ešte na Davida Beckhama v šteklivej reklame na pánske boxerky s vyšportovaným telom, po ktorom sa obzrelo nepochybne mnoho žien? Zdá sa, že táto futbalová aj modelingová hviezda má svojho pokračovateľa minimálne v jednom zo svojich troch synov. Známa a bohatá rodina mala možnosť opäť raz sa ukázať vo svete hriešne drahej módy. A za toto vďačí svojmu prostrednému synovi, Romeovi, ktorý krásu a šarm zdedil po svojich rodičoch. Malý Romeo v klasickom trenčkote a károvanom šále s vlastnými iniciálkami v kombinácii s nevinnosťou detského pohľadu a úsmevom, zahaleného v reklamnej kampani luxusnej britskej značky Burberry do  roztomilého vianočného šatu, pôsobí priam inšpirujúco. Do sveta lesku a luxusu vykročil teda hneď v plnom nasadení a vo veľkom štýle, preto je viac ako isté, že o ňom budeme ešte počuť v rôznych súvislostiach.

Verejnosť zaujal aj syn „Jamesa Bonda“, konkrétne Piercea Brosnana, Dylan. Práve jeho si vybral prestížny módny dom Saint Laurent, aby sa stal jeho novou mladou a neopozeranou tvárou. Tejto šťastnej „náhode“ vďačí najmä svojmu modelingovému vzhľadu, štíhlej a vysokej postave chlapca s nevinným pohľadom.

A akoby sme mohli nespomenúť  snáď najlepšie oblečenú „slečnu“ Hollywoodu, dcéru Katie HolmesToma Cruisa, Suri? Malá Suri bola ešte len doslova v plienkach, keď začala udávať detské módne trendy, ktorými sa inšpirovala nejedna mamička. Otázne je, či bude inklinovať v budúcnosti k modelingu alebo herectvu ako jej rodičia.

Ďalším dôkazom toho, že byť dieťaťom talentovaných rodičov a nebyť sám talentovaný, je doslova nemožné, je aj mladá Willow Smith, dcéra hudobníka a herca Willa Smitha a herečky Jady Pinkett Smith. V desiatich rokoch sa stala hviezdou hitparád. Nahrala svoj prvý singel, ktorý na Youtube videlo asi 85 miliónov ľudí. A aby toho nebolo nebodaj málo, zahrala si aj po boku svojho talentovaného a slávneho otca Willa vo filme. V tomto prípade však môže byť otec Will hrdý aj na svoje druhé dieťa, syna Jadena Christophera, ktorý sa preslávil v roku 2010 úlohou vo filme Karate Kid.

A akoby sme z tejto témy mohli vynechať a nespomenúť deti slávnej hereckej dvojice Brad PittAngelina Jolie? Malá Vivien Marcheline  a jej dvojča, brat Knox,  majú len štyri roky a už si zahrali po boku svojej krásnej a talentovanej mamy v rozprávke Maleficent, ktorú sama Angelina režírovala. Okrem ich vlastných detí si vo filme zahrali aj adoptovaná dcéra Zahara a syn Pax. Ak to takto pôjde ďalej, budeme svedkami pokračovania hereckej profesie tejto prominentnej a bohatej rodiny ešte dlhé roky.

V módnom priemysle sa zapáčilo aj najstaršej dcére Madonny, Lourdes, ktorá sa jej venuje tak intenzívne, že spolu so svojou slávnou mamou založila značku pre mladé a moderné dievčatá, Material Girl. Značka sa úspešne uchytila v módnom priemysle a Lourdes sa prezentovala ako mladá nadaná návrhárka.

A čo deti hviezdnych a bohatých rodičov u nás na Slovensku a v susedných Čechách?

Nanajvýš reprezentatívne sa prezentovala dcéra Karla Gotta a Ivany Gottovej, Charlotta Ella, ktorá sa stala krstnou mamou nového cédečka Ilony Csákovej. Ak by toho nebolo ešte dosť, ukázala sa ja ako talentovaná mladá speváčka. Kto vie, po kom to to dieťa asi má?

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použié iba pre účely spracovania tohoto komentáru. Zásady spracovania osobných údajov